O firmie

Witamy Państwa na stronie internetowej
Gospodarstwa Ogrodniczego Tuszyńscy
Grzegorz Tuszyński

"Tuszyńscy" to nowoczesne, rodzinne gospodarstwo ogrodnicze o wielopokoleniowej tradycji w uprawie roślin ozdobnych, prowadzone przez Grzegorza i Monikę Tuszyńskich.

Specjalizujemy się w produkcji materiału wyjściowego metodą in vitro. W 2013 roku oddaliśmy do użytkowania nowe, najnowocześniejsze technologicznie laboratorium w Europie.
Sadzonki produkowane w naszym laboratorium są wolne od wszelkiego rodzaju chorób i stanowią materiał wyjściowy najwyższej jakości.
Naszą misją jest kompleksowa współpraca z hodowcami w celu wprowadzenia na rynek nowych odmian roślin. Dzięki zastosowaniu metody in vitro jesteśmy łącznikiem między hodowcami a odbiorcami hurtowymi.
Dostarczamy sadzonki bezpośrednio z laboratorium lub, na życzenie klienta, jako ukorzenione w szklarni w paletach rozsadowych.
Cały materiał aklimatyzujemy z naszych szklarniach o powierzchni 1 ha i sprzedajemy jako ukorzenione sadzonki poprzez sieć brokerów zarówno w Polsce, Europie oraz za oceanem.
W ofercie posiadamy szeroki asortyment gatunków. Wiele roślin produkujemy na specjalne zamówienia wraz z umowami na wyłączność z zachowaniem prawa do odmian rejestrowanych.
Ściśle współpracujemy z najbardziej cenionymi hodowcami roślin ozdobnych na świecie między innymi powojników, bylin, traw, krzewów, prymuli Belariny . Zaufali nam miedzy innymi Poulsen Roser A/S, od którego posiadamy wyłączne prawo do produkcji odmian w Europie, David Kerley & Co., TerraNova Nurseries , Inc, Plantipp BV , Planthaven , Marco Van Noort Breeding BV.
Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o najnowsze odmiany w celu sprostania oczekiwaniom naszych wymagających partnerów.
Stale rozwijamy naszą firmę, wprowadzamy nowe technologie i rozwiązania zarówno w laboratorium jak i w szklarniach.
Dbamy o bezpieczeństwo pracy naszych pracowników oraz pragniemy stworzyć przyjazne miejsce pracy. To dzięki ich codziennej pracy i zaangażowaniu możemy dostarczać Państwu nasze produkty.

 Zapraszamy do współpracy


Galeria zdjęć